Automobili Lamborghini Ad Personam saab uueks ajastuks uue sisu

Salong kujundati ümber, pakkumaks klientidele veelgi eksklusiivsemaid isikupärastamisvõimalusi.

Automobili Lamborghini Ad Personam Studio kujundati ümber, ka selle pind Sant’Agata Bolognese tehases on nüüd endisest kaks korda suurem. Laienemine annab klientidele oma unistuste auto koostamisel uue kogemuse tänu füüsilise ja digitaalmaailma ühendamisele, samuti tervele müriaadile isikupärastamisprogrammi Ad Personam pakutavatele võimalustele.

Lamborghini müügi- ja turundusdirektor Federico Foschini: „Ad Personam-programm on projekt, mille kallal me oleme kõvasti tööd teinud ning mida oleme edendanud tões ja usus. See on tõestus pisiasjadele pööratava tähelepanu ja vajaduste kohta, mida Lamborghini kliendid on alati mõistnud ja hinnanud. Ad Personam Studio kaudu pakume klientidele ainukordset kogemust – võimalust isikupärastada oma auto pisimate üksikasjadeni ja teha see täiesti ainulaadseks.“

Stuudio avati aastal 2016 ning nüüd kahekordistati selle suurus algselt 90 ruutmeetrilt 180-ni. See näitab, kui tähtsad on klientide isikupärastamiskogemused ettevõttele. Hiljutine renoveerimine oli stuudio jaoks tõeline evolutsioon. Selle käigus loodi veelgi kvaliteetsem keskkond, kus kliendid saavad kogeda Lamborghini põhiolemust eksklusiivses, ent samas ka puhtisiklikus kontekstis, mida iseloomustab luksus. Suurenesid mitte ainult Ad Personam-kogemuse jaoks mõeldud ruumid, vaid tõusis ka pakutava kogemuse kvaliteet. Seda tõestab kogu maailmast saabuvate reserveeringute kasvav arv.

Uuendatud ruumid pakkuvad füüsikalis-digitaalset kogemust, kus mitmesuguste vahendite abil ühendatakse reaalne ja virtuaalmaailm. Kliendid võivad tõepoolest täielikult sukelduda sellesse kogemusse ja rakendada kõiki oma meeli, sealhulgas tunda polstrimaterjalide lõhna ja neid puutuda, kuulata mootoriheli tänu täiustatud heliseadmestikule ning lõpuks ka näha eksklusiivseid multimeediamaterjale tänu suuremõõtmelisele seinaekraanile. Kogemus algab kohtumisest mõne Lamborghini müügiesindajaga kus tahes maailmas, et alustada auto põhiomaduste määratlemist. Järgmiseks kutsutakse klient auto kokkupanekut jätkama Ad Personam stuudiosse Sant’Agata Bolognesesse, kus päeva täidab teekond läbi lõpmatute valikuvõimaluste ning inspiratsiooni pakub tootmisliinide külastamine.

Esimest korda saab kõiki Lamborghini valiku võimalusi kohapeal näidata. Isikupärastamise pakkumised algavad lineaarsematest konfiguratsioonidest, mida tähistatakse fraasiga „Ad Personam essential“ ning mis sisaldab sõiduki värvide ja viimistluse valikut. Spektri teise serva jääb niinimetatud „One Shot“, kus täidetakse klientide erisoove või pruugitakse eksklusiivseid ja autoehituses tavaliselt mittekasutatavaid materjale. Stuudio ruumide kujundus ja materjalide väljapanek töötati välja optimaalse konfigureerimisprotsessi põhjaliku uurimise ja selle taasloomise teel. Tõepoolest, on ju üks auto koostamise põhilisi osi just värvivalik ja sõiduki välisosade viimistlus – just need ongi esimesed aistingud, mida külastajad kogevad stuudio läve ületades. Ruumi keskel asub pöörlev platvorm, kus saab salongi mugavuses demonstreerida kõiki sõiduki üksikasju.

Kere, velgede, pidurisadulate, logode, summutiotste ja interjööri viimistlusmaterjalide, näiteks naha värv, tepingute ja tikandite mustri valik, turvavööd ja interjööridetailid on vaid mõningad isikupärastatavad valikud. Selle tegid võimalikuks muuhulgas polstritsehhi töötajad, kes ühendavad uuendused traditsioonide ja käsitöömeisterlikkusega – see on Lamborghini maailmas alati nii.

Klient saab enda soovitud konfiguratsiooni ära otsustada otse Sant’Agata Bologneses, konfigureerimiskogemuse keskuses. Teine võimalus on teha seda New Yorgi või Tokyo Lamborghini salongide Ad Personam aladel või ajutistes salongides, mis seatakse üles Lamborghini korraldatavatel suurematel eksklusiivüritustel.

Vahetu kogemuse alternatiiviks on ka Ad Personam Virtual Studio – eriti uuendusliku sisuga virtuaalplatvorm. Sel juhul saab klient kõigepealt kokku müügiesindajaga, et panna paika isikupärastamise esialgne tase. Seejärel ühendatakse klient Sant’Agata Bologneses asuva stuudiojuhiga, kellega koos alustatakse siis auto tegelikku kokkupanemist. Kas sel juhul saab klient jälgida sõiduki isikupärastamist reaalajas.

„Uuendatud Ad Personam Studio tugevus on kahtlemata mitmesuguse kõrgetasemelise konfigureerimissisu ja uuenduslike konfigureerimisvahendite olemasolu avaras, eksklusiivses ja külalislahkes, kuid samal ajal ka mugavas keskkonnas, kus saab ennast tunda nagu koduses elutoas. Uus stuudio võimaldab meie klientidel täielikult nautida konfigureerimise kogemust ning näha, kuidas nende unistus saab kuju ja värvi,“ ütles Ad Personam tiimi juht Marco Valentini. „400 erineva värvitooni esitlemine stuudios sõiduki siluettidena on võimalus, mis klientidele meeldib ning näitab meie pingutusi ja pühendumust sellesse projekti investeerimisel.

Mudelite kaupa vaadates on praegu peaaegu kõigil Revueltodel vähemalt üks Ad Personam-element, millele järgnevad Huracán ja Urus rohkem kui 80 protsendiga. See näitab, kui hinnas programm meie klientide hulgas on.“

Ad Personam-programm on praegu pideva kasvu järgus, mis on seotud mitte üksnes ruumide laiendamise, vaid ka pakkumiste ja teenuste hulga kasvuga. Järgmine konkreetne samm on seotud Urusega ning hõlmab interjööri täiendavate isikupärastamisvõimaluste loomist klientidele, võimaldamaks veelgi eripärasemaid kohandusi.

Lehekülg viimati uuendatud: 28.06.2024