Azure, S ja Speed saavad harmooniat lisaks

  • Uued välisdisaini värskendused Continental GT ja GTC Azure’i jaoks, täiendused Flying Spur S-ile ja Speedile
  • Azure saab 22-tollised mustaks värvitud läiketöötlusega veljed esimesena Continentali valikust
  • Uued graniidivärvilised läikivad ehisosad on saadaval kõigile Speed-mudelitele, sealhulgas Continental GT-le, GTC-le ja Flying Spurile
  • Suutlikkusele orienteeritud Flying Spurid saavad uue maatriksesivõre ning topelt-rombimustriga interjöörikujunduse
  • Kumerduv teping muutub Azure’i põhivarustuse osaks, rõhutades mugavust ja heaolu rooli taga
  • Uued pikakarvalised tervet põrandat katvad matid valmistatakse 100% Wiltoni vaipkattest
  • Põhivarustuse vaibad on nüüd 100% taaskasutatud nailonist, pakkudes sama mugavustaset ilma värskeid materjale kasutamata
  • Uue tehnilise viimistluse juurutamisega saavad kliendid nüüd valida rombimustriga tumedakstoonitud matistatud alumiiniumist pinna armatuurlauale ja uksepaneelidele
  • Kasutusele võeti uus pilkupüüdev kerevärv – Topaz Blue

Kevad tõi uue värske välimuse Continental GT ja GTC Azure’ile – Continentali mudelkonna liikmetele, mis on keskendunud heaolule, mugavusele ja luksusele vastandina suutlikkusele orienteeritud S- ja Speed-mudelitele.

Tippmudeli Bentayga EWB uuest esivõrest inspireeritult said mõlemad Gran Turismod nüüd vertikaalsete liistudega esivõredisaini, mis on endiselt elegantne, kuid samas ka silmatorkav. Ainulaadne võre koosneb läikivatest kroomitud vertikaalliistudest, mis asuvad musta võrgu ees. Flying Spurilt tuntud 22-tollised mustaks värvitud ja läiketöötlusega Azure-veljed saavad nüüd osaks põhivarustusest, luues täiendavat harmooniat Azure’i valiku ülejäänud mudelitega.

Kultuslikud kaheukselised Gran Turismod saavad ka interjööri uued kumerduvad tepingud (lofted quilting), mis rõhutavad Azure’i mudelkonnale ainuomast keskendumist heaolule ja tehnikale.

Azure’i mudelitele põhivarustusena pakutavad uued pikakarvalised tervet põrandat katvad matid on luksuslikumad kui eales varem. Täielikult naturaalsest villast valmistatud pikakarvalistel Wiltoni vaipadel on erakordselt külluslik sametine pind. Selleks kasutatakse spetsiaalselt valitud villasorti, mis paistab silma oma puhtuse ja laitmatu värviga – kvaliteedi tagamiseks katsetatakse materjali enne selle kasutamist. Värvimine toimub lõngavihtidena (hank dyeing), mis võimaldab värvimiskvaliteeti juhtida ja tagab vajadusel ka parema värvide sobivuse. Valmistamisprotsessis ei kasutata pleegiteid ning seetõttu on lõpptulemuseks kaunilt ja kvaliteetselt viimistletud täisvillane vaip. Tervet põrandat katvad pikakarvalised matid on lisana saadaval ka neile mudelitele, kus need ei kuulu põhivarustusse.

Ka tavalised interjöörivaibad kõigile mudelitele valmivad edaspidi jätkusuutlikumalt. Uued interjöörivaibad tehakse nüüd täielikult taaskasutatud nailonist, mis pakub sama mugavuse ja tunnetuse taset nagu varasemad, sajaprotsendiliselt uuest nailonist valmistatud vaibad.

Speedi mudelivaliku lisavarustuse valikut täiendavad kaasaegses graniithallis toonis läikivad väliskujundusdetailid, mis tugevdavad veelgi lisade hulka kuuluva paketi Blackline mõju ja pakuvad suutlikkusest inspireeritud esteetikat. Flying Spur Speed ja S jäävad ilma sirgete ribidega esivõrest, mida asendab maatriksvõre. Viimane on omamoodi Bentley sünonüüm ja selle loomisel saadi algselt inspiratsiooni 1920. aastate võidusõidumudelitest.

Uudiseks on ka kõikides Continental GT ja Flying Spuri valikutes nüüd lisana saadaolev rombimustriga tumedakstoonitud matistatud alumiiniumist tehniline viimistlus armatuurlaua ja uksepaneelide tarvis. Esimesena võeti see kasutusele Bentaygas. See rafineeritud viimistlusviis meenutab välimuselt Bentley esivõre mustrit ning vajaliku kolmemõõtmelise efekti saavutamiseks tuleb alumiiniumi mitmes suunas väga täpselt lihvida.

Uus pilkupüüdev kerevärv – Topaz Blue – on sinise ja rohelise intensiivne segu, mis loob mulje sädelevate türkiissiniste vääriskividega kaetud pinnast ja on saadaval kõikidele mudelitele.

Uusim Bentley tooteportfell on nüüd harmoonilisem kui kunagi varem, pakkudes selgeid teid heaolu ja luksuse suunas Azure-mudelitega ning kiire ja kaasava sõidu poole Speed- ja S-mudelitega.

Lehekülg viimati uuendatud: 20.06.2023