Bentley Europe tõi välja looduse poolt inspireeritud eksklusiivsed Bentayga stiilipaketid

  • Bentayga V8 S-ile pakutavate Curated by Mullineri pakettide taga on loodusliku õite toonis elegantne disain
  • Neli Bentley aktsentvärvi – Magenta, Glacier Blue, Azimuth Blue ja Cherry Blossom – kajastavad kõik looduse erakordseid värve ja on reaktsioon klientide hulgas valitsevale isikupärastamise trendile
  • Ainulaadseid interjööri stiilipakette pakutakse koos vastavate välimuse stiilipakettidega
  • Isikupärastamispakettide väljatoomine langeb ajaliselt kokku ulatuslike tehniliste muudatustega kogu Bentayga valikus
  • Mulliner on Bentley oma luksusosakond, mis annab elu kunstkäsitööle ja isikupärastamisele

Curated by Mullineri stiilipakettide värvikas ja inspireeriv valik loodi spetsiaalselt Bentley Bentayga S-i klientidele Euroopas. Nelja pilkupüüdvat teemat mõjutasid otse loodusest pärit õite värvitoonid, mis kõik on osake emakese looduse erakordsest värvipaletist.

Kõiki elegantseid ja viimistletud interjööri stiilipakette saab täiendada sobivate välimuse stiilipakettidega, märkides sellega ära Bentley klientide seas valitsevat tõusvat trendi isikupärastamise suunas. Lisavarustusena pakutavad välimuse paketid on saadaval Curated by Mullineri interjööri stiilipaketi kõrval, lisaks sellel on võimalik valida kerevärve ja täiendavat varustust.

Mullineri, Bentley ettevõttesisese kereehitusosakonna disainitiimi loodud paketid annavad klientidele ainulaadse võimaluse lisada suutlikkusele orienteeritud Bentayga S-i kaasaegsele disainile oma stiili ja loovust. Curated by Mulliner jõuab klientideni samal ajal kui suur hulk tehnikauuendusi ja juhiabifunktsioone, mis veelgi võimendavad Bentley kõige luksuslikuma ja võimsama linnamaasturi suutlikkust kõikjal liigelda.

Tulles vastu Bentley klientuuri soovidele täiendavate isikupärastamisvõimaluste järele lisavad Curated by Mullineri stiilipaketid valikusse peeneid, loodusest inspireeritud aktsentvärve. Mullineri disainitiim usub, et need hoolikalt valitud looduslike õite värvitoonid tugevdavad veelgi populaarsete mudelite veetlust. Magenta on inspireeritud tumepunastest pojengidest, mis öeldakse esindavat au, lugupidamist, luksust, väärikust ja võimu. Jääsinise daaliaõie värvitooni Glacier Blue seostatakse tihtipeale rahu ja elegantsiga, sinisele hortensiale omast Azimuth Blue värvi aga vaikuse ja kirkusega. Cherry Blossom, Jaapani kirsiõite värv, on kevade ja uuestisünni sümbol.

Kõik need neli aktsentvärvi toovad maitsekalt esile Bentayga S-i rafineeritud interjööri põhielemente. Sinna hulka kuuluvad kontrasttoonis käiguvalits ja rooli kodarad, Curated by Mullineri tervitustuled, aktsenttoonis nahk istmetel ning Mullineri pika karvaga jalamatid koos kontrasttoonis mikrokantidega. Interjööripakettidega käivad kaasas meeleoluvalgustus, LED-tervitustuled ja sportpedaalid, kuna välimuse paketiga koos saab valida tumedakstoonitud ja heliisolatsiooniga tagaklaasi ja 22-tolliseid musti suunalisi velgesid koos horisontaalasendis püsiva embleemiga, mis kõik kokku annavad Bentayga S-ile vapustava väljanägemise.

Eksklusiivsed Curated by Mullineri stiilipaketid pakuvad klientidele võimalust jätta oma isikupärane jälg Bentley enimmüüdud mudelile. See trend on Bentley klientide hulgas juba pikka aega menukas. Lisaks neljale hämmastavale interjööripaketile saab nende juurde valida ka täiuslikult sobiva välimuse stiilipaketi. See laiendab valitud värviteema peenete värvitriipudena küljepeeglitele, samuti spoileritele, mis lisavad veelgi isikupära Bentayga pilkupüüdvale disainile.

Stiilipaketid jõuavad klientideni samal ajal Bentayga ulatuslike tehniliste täiustuste ja uute juhiabifunktsioonidega. Uuenduslikud istmefunktsioonid hõlmavad kehaasendi reguleerimist ja istme automaatkliimaseadet, mis tõstavad reisijate heaolu. Täiustatud kliimaseade jälgib peenosakeste hulka auto sees ja väljaspool ning aktiveerib vajadusel automaatselt siseõhuringluse režiimi. Kaasaegne süsteem kasutab ka kaardiandmeid tunnelite tuvastamiseks, kus võib oodata kõrgemat saasteainete taset.

Uus näidikuplokk võimaldab eesoleva tee kujutamist reaalajas ning ruumiliste objektide kuvamist. Täiustatud juhiabifunktsioonide hulka kuuluvad intelligentne parkimisabisüsteem, kaugjuhitav parkimine My Bentley rakenduse kaudu, lähiümbruse 3D-ülevaade ja hädaolukorra abisüsteem. Interjööri vaipkate valmistatakse nüüd parema jätkusuutlikkuse nimel täielikult taaskasutatud nailonist. Ainult V8-mudelitele pakutav neljarattaroolimine pakub linnaliikluse väikestel kiirustel paremat manööverdusvõimet ning suurematel maanteekiirustel paremat stabiilsust.

Lehekülg viimati uuendatud: 28.06.2024