NOËP lõi Lamborghini 60. juubeliks muusikapala

27. oktoobril tähistati Lillepaviljonis Automobili Lamborghini 60. aastapäeva, kus esitleti  spetsiaalselt selleks sündmuseks valminud NOËPi lugu „NOËP - chkn u out ft. Micaela Saraceno“ koos muusikavideoga. Laulus on artist oskuslikult ära kasutanud Lamborghini mootorihääli ja itaalia keele kaunist kõla. Tempokas lugu sobib ideaalselt autosõidu taustaks ja annab edasi emotsioone, mida Lamborghini sõitjale pakub.

Lillepaviljonis toimunud sündmus oli üks osa Automobili Lamborghini 60. aastapäeva ülemaailmsest programmist, kuhu on kaasatud kõik kliendid ja nende Lamborghinid, ametlikud Lamborghini klubid, müügiesindused ja suurimad fännid.

Lamborghini Tallinna esindaja Jussi Pärnpuu sõnul on sarnaseid üritusi toimunud sel aastal erinevates riikides ning igal sündmusel on kingitud Lamborghini tehasele kohaliku artistiga koostöös valminud unikaalne kunstiteos, mis jääb tänavust juubeliaastat meenutama.

„Leidsime, et meie kingitus võiks olla tugevalt seotud Eesti kultuuriga ning samas Lamborghinile omaselt äge ja elamusterohke ning hea rahvusvahelise levipotentsiaaliga. Nii tekkiski idee luua koostöös 2022. aasta parima meesartistiga NOËP heliteos, millest saaks osa ka laiem publik üle maailma. Muusikapalas „NOËP - chkn u out ft. Micaela Saraceno“ on Lamborghinile omast jõudu, kirge ja minekut ning loodame, et laul võidab kuulajate ja Lamborghini fännide südamed üle maailma,“ kirjeldas Pärnpuu.

Andres Kõpperi sõnul tuli Lamborghini Tallinna koostööettepanek selles projektis kaasalöömiseks meeldiva üllatusena. „Itaalia muusikaskeene pole mulle võõras, mistõttu oli mul suhteliselt lihtne ka ettepanekule jaatavalt vastata. Inspiratsiooni loominguks ammutasin loomulikult Lamborghinist endast ning koostöös Micaela Saracenoga lisasime loole veidi itaaliapärast temperamenti ja vokaali. Usun, et valmis üks mõnusa tunnetusega lugu, mida ma ka ise väga hea meelega autosõidu taustaks kuulaksin,“ kirjeldas Kõpper.

Laulu „ NOËP - chkn u out ft. Micaela Saraceno“ leiate NOËP’i YouTube’i ja Spotify kanalitest alates 13. novembrist.

Kõikidest Lamborghini tehastele kingitud kunstiteostest valmib suur näitus „Lamborghini läbi maailma silmade“, mida saab vaadata Sant’Agata Bolognese tehases juba järgmisel aastal. Näitusel on esindatud kunstiteosed kogu maailmast, sh ka Lamborghini Tallinna ja NOËPi koostöös valminud muusikapala „NOËP - chkn u out ft. Micaela Saraceno“ koos videoga.

Automobili Lamborghini asutati 6. mail 1963 ning sellega realiseerus Ferruccio Lamborghini unistus saada sportautode tootjaks. Aastate jooksul on Automobili Lamborghinist saanud unikaalse disaini ja stiiliga sportautotootja, mis on inspireerinud terveid põlvkondi ja miljoneid inimesi.

Automobili Lamborghinis töötab üle 2000 inimese. 2022 aastal tarnis ettevõte 9233 autot kogu  maailmas. Automobili Lamborghini tähistab tänavu oma 60. aastapäeva laialdase ürituste programmiga, millest saavad osa kõik kliendid, ametlikud Lamborghini klubid, müügiesindused ja suurimad fännid. 

Fotod: Karen Härms

Lehekülg viimati uuendatud: 28.06.2024